Živě inteligentní číselník

Nesrším kreativními jiskrami 8 hodin denně, dokonce ani 6. Jet na vlně koncentrovaného tvůrčího flow se dá jen pár hodin v několika blocích. Ale o to větší je to jízda.

Na začátku se vždycky oťukáme přes videohovor. Nezávazných a bezplatných 20 minut, kdy prolustrujeme svoje mise, vize i diáře.

A protože určitě nemáte rádi složitosti, do hlubin originálního obsahu se odrazíme z jediného můstku – z hodinové sazby. A ta je:
.

 • pro texty v češtině 900 Kč
 • pro texty v angličtině 1000 Kč
 Dobrá zpráva: Nejsem plátce DPH, takže cena už je konečná.

Stejné hodinové sazby počítám i pro copywriterské překlady. Proč nesjíždím normostrany? Protože přetvořit například claim může zabrat hodinu, i když má třeba jen 5 slov.

Kolik hodin zabere vaše zakázka? Záleží na tématu. Ale čím víc podkladů mi naložíte, tím budu rychlejší (a tedy i levnější laughing).

  $

  Například blogový článek píšu průměrně 4 hodiny podle složitosti tématu, newsletter zhruba 2,5 hodiny a příspěvek na LinkedIn bez grafiky kolem 45 minut.

  $

  Při textování webu vám připravím 3 varianty cenové nabídky. Menší weby (do 5 normostran) startují na 15 tisících.

  Některé zakázky se protáhnou, jiné nabobtnají. Abych si zachovala kromě kreativního taky peněžní flow, nové zákazníky vždycky poprosím o uhrazení 50% zálohy, ještě než se pustím do práce.

  Fakturu na doplatek posílám po dokončení, jakmile se proderu záplavou děkovných kytic.

  Napište mi, co potřebujete